É-L-E-T
Egyesület

hétfő, december 09, 2019
Deutsch (DE-CH-AT)Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Címlap Címlap Kezdeményezéseink Felelősen a közösségért! Felelősen Fehérvárért!

Felelősen a közösségért! Felelősen Fehérvárért!

  Hosszú hónapok szakmai munkáját követően, 2008. február 19-én, az É-L-E-T Egyesülettel karöltve, a város polgármestere útjára indította a Felelősen a közösségért! Felelősen Fehérvárért! programot. Székesfehérvár felelősségi programja és a mögötte álló szakember bázis hivatott elősegíteni a környezet megóvására, egészségünk megőrzésére és a közbiztonság javítására irányuló törekvéseket oly módon, hogy információkkal és kapcsolatokkal segíti olyan újszerű kezdeményezések megfogalmazását és megvalósítását, melyek azon túl, hogy kapcsolódnak a város közép- és hosszú távú stratégiai célkitűzéseihez, elősegítik és erősítik az itt élők, dolgozók, tanulók közösségi szerepvállalását. Meggyőződésünk, hogy mindannyian tehetünk valami jót annak érdekében, hogy gyermekeinkkel egy tiszta, környezetbarát, egészséges és biztonságos országban éljünk.
Bővebb információ: www.fehervarert.hu